购买 SIT8209AI-81-33E-133.333000Y | SIT8209AI-81-33E-133.333000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-81-33E-133.333000Y
SIT8209AI-81-33E-133.333000Y
SIT8209AI-81-33E-133.333000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-81-33E-133.333000Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-81-33E-133.333000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-81-33E-133.333000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-81-33E-133.333000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-81-33E-133.333000Y?
160PK10MEFC8X11.5 160PK10MEFC8X11.5 Rubycon, CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL, Radial, Can, * 查看
FLPO-4.0 FLPO-4.0 Bivar Inc., LIGHT PIPE ASSY 1MM OVAL 4.0", -, * 查看