购买 SIT8209AI-81-33E-133.300000Y | SIT8209AI-81-33E-133.300000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-81-33E-133.300000Y
SIT8209AI-81-33E-133.300000Y
SIT8209AI-81-33E-133.300000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-81-33E-133.300000Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-81-33E-133.300000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-81-33E-133.300000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-81-33E-133.300000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-81-33E-133.300000Y?
502EBC-ABAF 502EBC-ABAF Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
S-80838CLPF-B6XTFU S-80838CLPF-B6XTFU SII Semiconductor Corporation, IC VOLT DETECTOR 3.8V SNT-4A, 4-SMD, Flat Leads, * 查看
IS64LV51216-12TLA3-TR IS64LV51216-12TLA3-TR ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SRAM 8MBIT 12NS 44TSOP, 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width), * 查看
RNC55H1624BSRSL RNC55H1624BSRSL Vishay Dale, RES 1.62M OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CPCC072R200JE66 CPCC072R200JE66 Vishay Dale, RES 2.2 OHM 7W 5% RADIAL, Radial, * 查看
ERA-V15J121V ERA-V15J121V Panasonic Electronic Components, RES TEMP SENS 120 OHM 5% 1/16W, -, * 查看
RT0816R-103-M RT0816R-103-M Susumu, RES SMD 10K OHM 20% 1/16W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
FSI-110-03-G-S-AD FSI-110-03-G-S-AD Samtec Inc., 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE, -, * 查看
GEC31DRES GEC31DRES Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-81-33E-133.300000Y
D# SIT8209AI-81-33E-133.300000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-81-33E-133.300000Y)
SIT8209AI-81-33E-133.300000Y
D# 1473-SIT8209AI-81-33E-133.300000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS