购买 SIT8209AI-81-25E-212.500000Y | SIT8209AI-81-25E-212.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-81-25E-212.500000Y
SIT8209AI-81-25E-212.500000Y
SIT8209AI-81-25E-212.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-81-25E-212.500000Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-81-25E-212.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-81-25E-212.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-81-25E-212.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-81-25E-212.500000Y?
1808J1K20121GCR 1808J1K20121GCR Knowles Syfer, CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotIRF6644TRPBF IRF6644TRPBF Infineon Technologies, MOSFET N-CH 100V 10.3A DIRECTFET, DirectFET? Isometric MN, * 查看
hotPIC16LC773/SS PIC16LC773/SS Microchip Technology, IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SSOP, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
F000HT F000HT Laird Technologies IAS, ANT TUF DUCK VHF 155-164MHZ TNX, -, * 查看
RLR07C2740FPRE6 RLR07C2740FPRE6 Vishay Dale, RES 274 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
HRG3216P-1402-B-T5 HRG3216P-1402-B-T5 Susumu, RES SMD 14K OHM 0.1% 1W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRGH2512F20K CRGH2512F20K TE Connectivity Passive Product, RES SMD 20K OHM 1% 2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
MS24264R8B2SN-LC MS24264R8B2SN-LC Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSNG FMALE 2POS PNL MT, -, * 查看
MGJ6D241505LMC-R13 MGJ6D241505LMC-R13 Murata Power Solutions Inc., DC/DC 6W SM 24-15/5V LOW, 7-SMD Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-81-25E-212.500000Y
D# SIT8209AI-81-25E-212.500000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 212.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-81-25E-212.500000Y)
SIT8209AI-81-25E-212.500000Y
D# 1473-SIT8209AI-81-25E-212.500000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS