购买 SIT8209AI-81-25E-133.300000X | SIT8209AI-81-25E-133.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-81-25E-133.300000X
SIT8209AI-81-25E-133.300000X
SIT8209AI-81-25E-133.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-81-25E-133.300000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-81-25E-133.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-81-25E-133.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-81-25E-133.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-81-25E-133.300000X?
1206Y1K00681KDR 1206Y1K00681KDR Knowles Syfer, CAP CER 680PF 1KV X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotSN74LS04N SN74LS04N Texas Instruments, IC HEX INVERTER 14-DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
74LCX162374MEA 74LCX162374MEA Fairchild/ON Semiconductor, IC D-TYPE POS TRG DUAL 48SSOP, 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RNCF0603TKT30K9 RNCF0603TKT30K9 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 30.9K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
3292X-1-202MLF 3292X-1-202MLF Bourns Inc., TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN, -, * 查看
7447779182 7447779182 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 82UH 840MA 430 MOHM, Nonstandard, * 查看
532955-8 532955-8 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT 50POS .100 RT/A DUAL, -, * 查看
8-146472-3 8-146472-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 33POS .100" STACKER, -, * 查看
CA06COME22-22SA176 CA06COME22-22SA176 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
PT06E-22-55S(023) PT06E-22-55S(023) Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 55POS INLINE SKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-81-25E-133.300000X
D# SIT8209AI-81-25E-133.300000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-81-25E-133.300000X)
SIT8209AI-81-25E-133.300000X
D# 1473-SIT8209AI-81-25E-133.300000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS