购买 SIT8209AI-33-28S-156.250000X | SIT8209AI-33-28S-156.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-33-28S-156.250000X
SIT8209AI-33-28S-156.250000X
SIT8209AI-33-28S-156.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-33-28S-156.250000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-33-28S-156.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-33-28S-156.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-33-28S-156.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-33-28S-156.250000X?
K50-HC1CSE60.000 K50-HC1CSE60.000 AVX Corp/Kyocera Corp, OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-12-25S-33.330000G SIT1602BI-12-25S-33.330000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
1812J1K50471FCT 1812J1K50471FCT Knowles Syfer, CAP CER 470PF 1.5KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
TVA1438 TVA1438 Vishay Sprague, CAP ALUM 5UF 200V AXIAL, Axial, Can, * 查看
RNC60J24R9BSB14 RNC60J24R9BSB14 Vishay Dale, RES 24.9 OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RLR07C1503GRRSL RLR07C1503GRRSL Vishay Dale, RES 150K OHM 2% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
LDS0705-1R5M-R LDS0705-1R5M-R Eaton, FIXED IND 1.5UH 6.17A 6.1 MOHM, Nonstandard, * 查看
0387790111 0387790111 Molex, LLC, CB BTS WW 11B 10 ASY, -, * 查看
KJB7T15W35PC KJB7T15W35PC ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 37POS JAM NUT PIN, -, * 查看
TVPS00RF-13-35JE TVPS00RF-13-35JE Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 22POS GOLD CRIMP, -, * 查看
VI-24N-EY-S VI-24N-EY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-33-28S-156.250000X
D# SIT8209AI-33-28S-156.250000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 156.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-33-28S-156.250000X)
SIT8209AI-33-28S-156.250000X
D# 1473-SIT8209AI-33-28S-156.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS