购买 SIT8209AI-32-33E-133.330000T | SIT8209AI-32-33E-133.330000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-32-33E-133.330000T
SIT8209AI-32-33E-133.330000T
SIT8209AI-32-33E-133.330000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-32-33E-133.330000T Packaging
Insepction
SIT8209AI-32-33E-133.330000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-32-33E-133.330000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-32-33E-133.330000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-32-33E-133.330000T?
SIT8208AI-33-33E-25.000000T SIT8208AI-33-33E-25.000000T SiTime, OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1808J5000221FCR 1808J5000221FCR Knowles Syfer, CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
08055C163JAT2A 08055C163JAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.016UF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
380LX681M080H202 380LX681M080H202 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 680UF 20% 80V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotNCP2890AFCT2 NCP2890AFCT2 ON Semiconductor, IC AMP AUDIO POWER 1W 9-FLIPCHIP, 9-WFBGA, FCBGA, * 查看
hot1.5SMC350A 1.5SMC350A Bourns Inc., TVS DIODE 300VWM 482VC DO214AB, DO-214AB, SMC, * 查看
hotEMC1402-2-ACZL-TR EMC1402-2-ACZL-TR Microchip Technology, SENSOR TEMPERATURE SMBUS 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
CPR03R9100JE14 CPR03R9100JE14 Vishay Dale, RES 0.91 OHM 3W 5% RADIAL, Radial, * 查看
1-796635-6 1-796635-6 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM, -, * 查看
RSA35DTAN RSA35DTAN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125, -, * 查看
JCB06DYFN-S1355 JCB06DYFN-S1355 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-32-33E-133.330000T
D# SIT8209AI-32-33E-133.330000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.33MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-32-33E-133.330000T)
SIT8209AI-32-33E-133.330000T
D# 1473-SIT8209AI-32-33E-133.330000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS