购买 SIT8209AI-32-28S-166.600000X | SIT8209AI-32-28S-166.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-32-28S-166.600000X
SIT8209AI-32-28S-166.600000X
SIT8209AI-32-28S-166.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-32-28S-166.600000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-32-28S-166.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-32-28S-166.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-32-28S-166.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-32-28S-166.600000X?
hotTAJB475K025RNJ TAJB475K025RNJ AVX Corporation, CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411, 1411 (3528 Metric), 1210, * 查看
UFG1H2R2MDM UFG1H2R2MDM Nichicon, CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
VUO16-08NO1 VUO16-08NO1 IXYS, RECT BRIDGE 3PH 20A 800V V1-A, V1-A, * 查看
hotMC74HCT245ANG MC74HCT245ANG ON Semiconductor, IC BUS TRANSCVR 3-ST 8BIT 20DIP, 20-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
3413.0113.24 3413.0113.24 Schurter Inc., FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC, 1206 (3216 Metric), * 查看
A09-F2NF A09-F2NF Digi International, BASE STATION 900MHZ, -, * 查看
3004977 3004977 Phoenix Contact, CONN TERM BLK FEED THRU 8-26 AWG, -, * 查看
SSQ-149-02-S-S-RA SSQ-149-02-S-S-RA Samtec Inc., CONN RCPT .100" 49POS R/A SGL AU, -, * 查看
VI-B6L-MX-S VI-B6L-MX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-32-28S-166.600000X
D# SIT8209AI-32-28S-166.600000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-32-28S-166.600000X)
SIT8209AI-32-28S-166.600000X
D# 1473-SIT8209AI-32-28S-166.600000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS