购买 SIT8209AI-32-28S-156.253906Y | SIT8209AI-32-28S-156.253906Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-32-28S-156.253906Y
SIT8209AI-32-28S-156.253906Y
SIT8209AI-32-28S-156.253906Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-32-28S-156.253906Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-32-28S-156.253906Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-32-28S-156.253906Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-32-28S-156.253906Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-32-28S-156.253906Y?
ECS-3225S18-320-EN-TR ECS-3225S18-320-EN-TR ECS Inc., OSC XO 32.0MHZ 1.8V HCMOS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
B25834F6105K1 B25834F6105K1 EPCOS (TDK), CAP FILM 1UF 10% 900VAC SCREW, Radial, Can, * 查看
UHE2A181MHT UHE2A181MHT Nichicon, CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, * 查看
V175LS5CP V175LS5CP Littelfuse Inc., VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM, Disc 10mm, * 查看
1946312 1946312 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM, -, * 查看
ESQT-113-02-M-D-310-001 ESQT-113-02-M-D-310-001 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
3-146498-8 3-146498-8 TE Connectivity AMP Connectors, 76 MODII HDR DRST UNSHRD STKG, -, * 查看
1-1102324-7 1-1102324-7 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 PG21, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-32-28S-156.253906Y
D# SIT8209AI-32-28S-156.253906Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 156.253906MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-32-28S-156.253906Y)