购买 SIT8209AI-32-18S-156.250000X | SIT8209AI-32-18S-156.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-32-18S-156.250000X
SIT8209AI-32-18S-156.250000X
SIT8209AI-32-18S-156.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-32-18S-156.250000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-32-18S-156.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-32-18S-156.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-32-18S-156.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-32-18S-156.250000X?
588S300X2ITT 588S300X2ITT CTS-Frequency Controls, OSC TCXO 30MHZ CLPSNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
FQI6N40CTU FQI6N40CTU Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET N-CH 400V 6A I2PAK, TO-262-3 Long Leads, I2Pak, TO-262AA, * 查看
SMAZ5927B-M3/5A SMAZ5927B-M3/5A Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 12V 500MW DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
ISL95210IRZ-T ISL95210IRZ-T Intersil, IC REG BUCK PROG 10A SYNC 32QFN, 32-VFQFN Exposed Pad, * 查看
CP0010200R0KB14 CP0010200R0KB14 Vishay Dale, RES 200 OHM 10W 10% AXIAL, Axial, * 查看
TNPW060353R6BEEN TNPW060353R6BEEN Vishay Dale, RES SMD 53.6 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ABM22DRAS ABM22DRAS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-32-18S-156.250000X
D# SIT8209AI-32-18S-156.250000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 156.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-32-18S-156.250000X)
SIT8209AI-32-18S-156.250000X
D# 1473-SIT8209AI-32-18S-156.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS