购买 SIT8209AI-31-18S-156.257812T | SIT8209AI-31-18S-156.257812T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-31-18S-156.257812T
SIT8209AI-31-18S-156.257812T
SIT8209AI-31-18S-156.257812T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-31-18S-156.257812T Packaging
Insepction
SIT8209AI-31-18S-156.257812T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-31-18S-156.257812T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-31-18S-156.257812T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-31-18S-156.257812T?
C324C362FAG5TA7301 C324C362FAG5TA7301 KEMET, CAP CER 3600PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
B43231D5107M B43231D5107M EPCOS (TDK), CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotNVGS3443T1G NVGS3443T1G ON Semiconductor, MOSFET P-CH 20V 2A 6-TSOP, SOT-23-6, * 查看
1N4759APE3/TR12 1N4759APE3/TR12 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 62V 1W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
1N645-1 1N645-1 Microsemi Corporation, DIODE GEN PURP 225V 400MA DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看