购买 SIT8209AI-31-18S-106.250000T | SIT8209AI-31-18S-106.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-31-18S-106.250000T
SIT8209AI-31-18S-106.250000T
SIT8209AI-31-18S-106.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-31-18S-106.250000T Packaging
Insepction
SIT8209AI-31-18S-106.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-31-18S-106.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-31-18S-106.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-31-18S-106.250000T?
ABM10W-28.3220MHZ-7-J1Z-T3 ABM10W-28.3220MHZ-7-J1Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 28.3220MHZ 7PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
2220J0500152GFR 2220J0500152GFR Knowles Syfer, CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
C333C912KAG5TA C333C912KAG5TA KEMET, CAP CER RAD 9.1NF 250V C0G 10%, -, * 查看
P51-1500-S-J-MD-4.5OVP-000-000 P51-1500-S-J-MD-4.5OVP-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 1500PSI 3/8-24 UNF 4.5V, Cylinder, * 查看
6-1393808-6 6-1393808-6 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY GEN PURPOSE 6PST 2A 20V, -, * 查看