购买 SIT8209AI-2F-25E-148.500000X | SIT8209AI-2F-25E-148.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-2F-25E-148.500000X
SIT8209AI-2F-25E-148.500000X
SIT8209AI-2F-25E-148.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-2F-25E-148.500000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-2F-25E-148.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-2F-25E-148.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-2F-25E-148.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-2F-25E-148.500000X?
SIT8208AI-GF-25E-66.600000X SIT8208AI-GF-25E-66.600000X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
M39003/01-6227/TR M39003/01-6227/TR Vishay Sprague, CAP TANT 12UF 10% 50V AXIAL, Axial, * 查看
TAP105K025DTW TAP105K025DTW AVX Corporation, CAP TANT 1UF 25V 10% RADIAL, Radial, * 查看
1812Y0250472KCR 1812Y0250472KCR Knowles Syfer, CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
CDLL4737A CDLL4737A Microsemi Corporation, DIODE ZENER 7.5V DO213AB, DO-213AB, MELF, * 查看
MLW3023-00-PB-1A MLW3023-00-PB-1A NKK Switches, SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V, -, * 查看
9C06031A1500JLHFT 9C06031A1500JLHFT Yageo, RES SMD 150 OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SP00E-20-39P(301) SP00E-20-39P(301) Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 39POS WALL MNT PIN, -, * 查看
V375A12M600BF3 V375A12M600BF3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 600W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-2F-25E-148.500000X
D# SIT8209AI-2F-25E-148.500000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 148.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-2F-25E-148.500000X)