购买 SIT8209AI-2F-18S-133.300000T | SIT8209AI-2F-18S-133.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-2F-18S-133.300000T
SIT8209AI-2F-18S-133.300000T
SIT8209AI-2F-18S-133.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-2F-18S-133.300000T Packaging
Insepction
SIT8209AI-2F-18S-133.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-2F-18S-133.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-2F-18S-133.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-2F-18S-133.300000T?
1825J6300681JCR 1825J6300681JCR Knowles Syfer, CAP CER 680PF 630V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
UF4005-E3/53 UF4005-E3/53 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE 1A 600V 75NS DO-204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
RNC50J2001BRRE6 RNC50J2001BRRE6 Vishay Dale, RES 2K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF55110K00BER6 CMF55110K00BER6 Vishay Dale, RES 110K OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
ACT90WH35AA ACT90WH35AA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG MALE 100POS PNL MT, -, * 查看
VE-2WX-CV-F2 VE-2WX-CV-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W, Full Brick, * 查看
V24C15T100B3 V24C15T100B3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-2F-18S-133.300000T
D# SIT8209AI-2F-18S-133.300000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-2F-18S-133.300000T)