购买 SIT8209AI-2F-18E-98.304000T | SIT8209AI-2F-18E-98.304000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-2F-18E-98.304000T
SIT8209AI-2F-18E-98.304000T
SIT8209AI-2F-18E-98.304000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 9
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-2F-18E-98.304000T Packaging
Insepction
SIT8209AI-2F-18E-98.304000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-2F-18E-98.304000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-2F-18E-98.304000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-2F-18E-98.304000T?
E36D101HPN822TC79N E36D101HPN822TC79N United Chemi-Con, CAP ALUM 8200UF 100V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
381LR471M420A452 381LR471M420A452 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
EEU-FM1V221L EEU-FM1V221L Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
MCP6V12T-E/MS MCP6V12T-E/MS Microchip Technology, IC OPAMP AUTO-ZERO DUAL 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RS01A8K200FE70 RS01A8K200FE70 Vishay Dale, RES 8.2K OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看