购买 SIT8209AI-2F-18E-166.666600T | SIT8209AI-2F-18E-166.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-2F-18E-166.666600T
SIT8209AI-2F-18E-166.666600T
SIT8209AI-2F-18E-166.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-2F-18E-166.666600T Packaging
Insepction
SIT8209AI-2F-18E-166.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-2F-18E-166.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-2F-18E-166.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-2F-18E-166.666600T?
ECS-2520S33-440-EN-TR ECS-2520S33-440-EN-TR ECS Inc., OSC XO 44.0MHZ 3.3V HCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
749010310 749010310 Wurth Electronics Inc., WE-LAN 10/100 BASE-T SMD TRANSFO, -, * 查看
PI6ULS5V9517AZEEX PI6ULS5V9517AZEEX Diodes Incorporated, IC REDRIVER I2C 1CH 400KHZ 8TDFN, 8-WFDFN Exposed Pad, * 查看
8N3SV75KC-0054CDI 8N3SV75KC-0054CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
RT1206BRD07412KL RT1206BRD07412KL Yageo, RES SMD 412K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1-406541-9 1-406541-9 TE Connectivity AMP Connectors, CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED, -, * 查看
CA3102E32-1SXB01 CA3102E32-1SXB01 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-2F-18E-166.666600T
D# SIT8209AI-2F-18E-166.666600T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-2F-18E-166.666600T)