购买 SIT8209AI-2F-18E-133.330000X | SIT8209AI-2F-18E-133.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-2F-18E-133.330000X
SIT8209AI-2F-18E-133.330000X
SIT8209AI-2F-18E-133.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-2F-18E-133.330000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-2F-18E-133.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-2F-18E-133.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-2F-18E-133.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-2F-18E-133.330000X?
SIT8208AI-21-28S-66.666660Y SIT8208AI-21-28S-66.666660Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
ECQ-E6155KFB ECQ-E6155KFB Panasonic Electronic Components, CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL, Radial, * 查看
ALS80H753QP100 ALS80H753QP100 KEMET, CAP ALUM 75000UF 20% 100V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
PIC16LC76-04/SO PIC16LC76-04/SO Microchip Technology, IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RWR84S15R0BSB12 RWR84S15R0BSB12 Vishay Dale, RES 15 OHM 7W 0.1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RC3225F7152CS RC3225F7152CS Samsung, RESISTOR 1210 71.5KOHM 0.33W, -, * 查看
CA3102E36-3PB05 CA3102E36-3PB05 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
JBXHH2G08FCSDSR JBXHH2G08FCSDSR Souriau, CONN RCPT 8POS PNL MNT SKT CRIMP, -, * 查看
PV75W10-6PL PV75W10-6PL ITT Cannon, LLC, CONN PLUG HSG MALE 6POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-2F-18E-133.330000X
D# SIT8209AI-2F-18E-133.330000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-2F-18E-133.330000X)