购买 SIT8209AI-23-33E-133.300000Y | SIT8209AI-23-33E-133.300000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-23-33E-133.300000Y
SIT8209AI-23-33E-133.300000Y
SIT8209AI-23-33E-133.300000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-23-33E-133.300000Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-23-33E-133.300000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-23-33E-133.300000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-23-33E-133.300000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-23-33E-133.300000Y?
CGA4F2C0G1H153J085AD CGA4F2C0G1H153J085AD TDK Corporation, CAP CER 0.015UF 50V C0G 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CW01055R00KE123 CW01055R00KE123 Vishay Dale, RES 55 OHM 13W 10% AXIAL, Axial, * 查看
D55342K07B100APWS D55342K07B100APWS Vishay Dale, RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RCS3216F9760CS RCS3216F9760CS Samsung, RESISTOR 1206 976OHM 0.25W 1, -, * 查看
1703634 1703634 Phoenix Contact, MSTB 2 5/4-ST BK 5 PC. KIT, -, * 查看
MS3476W20-39SY MS3476W20-39SY Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 39POS INLINE SCKT, -, * 查看
8D525W08PC-LC 8D525W08PC-LC Souriau, CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE, -, * 查看
EBC12HRXN EBC12HRXN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE SGL FEMALE 12POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-23-33E-133.300000Y
D# SIT8209AI-23-33E-133.300000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-23-33E-133.300000Y)
SIT8209AI-23-33E-133.300000Y
D# 1473-SIT8209AI-23-33E-133.300000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS