购买 SIT8209AI-23-18S-156.250000T | SIT8209AI-23-18S-156.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-23-18S-156.250000T
SIT8209AI-23-18S-156.250000T
SIT8209AI-23-18S-156.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-23-18S-156.250000T Packaging
Insepction
SIT8209AI-23-18S-156.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-23-18S-156.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-23-18S-156.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-23-18S-156.250000T?
MUR420-E3/73 MUR420-E3/73 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 200V 4A DO201AD, DO-201AD, Axial, * 查看
IR2152S IR2152S Infineon Technologies, IC DRVR HALF BRDG SELF-OSC 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
7109J1V5QE2 7109J1V5QE2 C&K, SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V, -, * 查看
RLR32C2373FRRSL RLR32C2373FRRSL Vishay Dale, RES 237K OHM 1% 1W AXIAL, Axial, * 查看
RNC55J1872FSRSL RNC55J1872FSRSL Vishay Dale, RES 18.7K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
Y1485V0001BQ9W Y1485V0001BQ9W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1610, 1610 J-Lead (3 Terminals), * 查看
1330R-10H 1330R-10H API Delevan Inc., FIXED IND 390NH 710MA 300 MOHM, 2-SMD, * 查看
VLS252012ET-R47N VLS252012ET-R47N TDK Corporation, FIXED IND 470NH 2.15A 56 MOHM, 1008 (2520 Metric), * 查看
FPSIX-W FPSIX-W HellermannTyton, FACEPLATE SNGL GANG 6PORT WHITE, -, * 查看
0734151561 0734151561 Molex, LLC, CONN RPMMCX PLG STR 50OHM EDGEMT, -, * 查看
DJT10F13-98SC-LC DJT10F13-98SC-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-23-18S-156.250000T
D# SIT8209AI-23-18S-156.250000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 156.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-23-18S-156.250000T)
SIT8209AI-23-18S-156.250000T
D# 1473-SIT8209AI-23-18S-156.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS