购买 SIT8209AI-23-18E-133.333300Y | SIT8209AI-23-18E-133.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-23-18E-133.333300Y
SIT8209AI-23-18E-133.333300Y
SIT8209AI-23-18E-133.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-23-18E-133.333300Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-23-18E-133.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-23-18E-133.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-23-18E-133.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-23-18E-133.333300Y?
SIT9120AC-1C2-33E166.000000X SIT9120AC-1C2-33E166.000000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-72-25N-24.576000E SIT1602BI-72-25N-24.576000E SiTime, -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
8596060000 8596060000 Weidmuller, RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V, -, * 查看