| 零件编号 | SIT8209AI-22-33E-133.300000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AI-22-33E-133.300000Y D# SIT8209AI-22-33E-133.300000Y |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 133.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-22-33E-133.300000Y) |
SIT8209AI-22-33E-133.300000Y D# 1473-SIT8209AI-22-33E-133.300000Y-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS |