| 零件编号 | SIT8209AI-22-28S-98.304000T |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 9 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AI-22-28S-98.304000T D# SIT8209AI-22-28S-98.304000T |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 98.304MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-22-28S-98.304000T) |
SIT8209AI-22-28S-98.304000T D# 1473-SIT8209AI-22-28S-98.304000T-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV |