购买 SIT8209AI-22-28E-133.333000X | SIT8209AI-22-28E-133.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-22-28E-133.333000X
SIT8209AI-22-28E-133.333000X
SIT8209AI-22-28E-133.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-22-28E-133.333000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-22-28E-133.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-22-28E-133.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-22-28E-133.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-22-28E-133.333000X?
SIT8209AC-31-28S-133.300000Y SIT8209AC-31-28S-133.300000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
SIT1602BC-12-28E-66.600000D SIT1602BC-12-28E-66.600000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
SIT1602BC-12-25E-33.330000D SIT1602BC-12-25E-33.330000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
416F384X2CTR 416F384X2CTR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
12105A242FAT2A 12105A242FAT2A AVX Corporation, CAP CER 2400PF 50V NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
NBA3N206SDR2G NBA3N206SDR2G ON Semiconductor, IC LINE DRIVER 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
0395431216 0395431216 Molex, LLC, 5MM EUROBLOCK PC 45 BLK 16POS, -, * 查看
432203-04-0 432203-04-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.438", -, * 查看