购买 SIT8209AI-21-28E-155.520000Y | SIT8209AI-21-28E-155.520000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-21-28E-155.520000Y
SIT8209AI-21-28E-155.520000Y
SIT8209AI-21-28E-155.520000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-21-28E-155.520000Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-21-28E-155.520000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-21-28E-155.520000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-21-28E-155.520000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-21-28E-155.520000Y?
VJ0402D240FLAAP VJ0402D240FLAAP Vishay Vitramon, CAP CER 24PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
0805Y0630100GFT 0805Y0630100GFT Knowles Syfer, CAP CER 10PF 63V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CDR32BP560BJZPAT CDR32BP560BJZPAT Vishay Vitramon, CAP CER 56PF 100V 5% BP 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ACS725LLCTR-30AU-T ACS725LLCTR-30AU-T Allegro MicroSystems, LLC, SENSOR CURRENT HALL 30A DC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MKS1XTN-10 DC220 MKS1XTN-10 DC220 Omron Automation and Safety, RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 220V, -, * 查看
RN65E4751FRSL RN65E4751FRSL Vishay Dale, RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AC1206FR-07180RL AC1206FR-07180RL Yageo, RES SMD 180 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
LMXS131JM680FTAS LMXS131JM680FTAS AVX Corporation, FIXED IND 68UH 2A 94 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
DF3-15P-2DSA(01) DF3-15P-2DSA(01) Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 15POS 2MM VERT GOLD, -, * 查看
PEC08SADN PEC08SADN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL STR 8POS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-21-28E-155.520000Y
D# SIT8209AI-21-28E-155.520000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 155.52MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-21-28E-155.520000Y)
SIT8209AI-21-28E-155.520000Y
D# 1473-SIT8209AI-21-28E-155.520000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS