| 零件编号 | SIT8209AC-G3-28S-161.132800X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AC-G3-28S-161.132800X D# SIT8209AC-G3-28S-161.132800X |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 161.1328MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G3-28S-161.132800X) |
SIT8209AC-G3-28S-161.132800X D# 1473-SIT8209AC-G3-28S-161.132800XTR-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS |