购买 SIT8209AC-G3-28E-156.250000X | SIT8209AC-G3-28E-156.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G3-28E-156.250000X
SIT8209AC-G3-28E-156.250000X
SIT8209AC-G3-28E-156.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G3-28E-156.250000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-G3-28E-156.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G3-28E-156.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G3-28E-156.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G3-28E-156.250000X?
SIT1602BCT3-18E SIT1602BCT3-18E SiTime, OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-81-25N-12.000000T SIT1602BC-81-25N-12.000000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
hotTAJB475M020RNJ TAJB475M020RNJ AVX Corporation, CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1411, 1411 (3528 Metric), 1210, * 查看
C1812C104F8JAC7800 C1812C104F8JAC7800 KEMET, CAP CER 0.1UF 10V U2J 1812, 1810 (4525 Metric), * 查看
MAL209778107E6 MAL209778107E6 Vishay BC Components, CAP ALUM 0.1UF 20% 63V RADIAL, Radial, Can, * 查看
W23-10RJI W23-10RJI TT Electronics/Welwyn, RES 10 OHM 10.5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
D38999/20LD19JN D38999/20LD19JN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP, -, * 查看
MS27468T15B35J-LC MS27468T15B35J-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT, -, * 查看
D38999/24FC8SN-LC D38999/24FC8SN-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT, -, * 查看
MI-J5V-IA-F4 MI-J5V-IA-F4 Vicor Corporation, DC/DC CONVERTER 5.8V 10W, 9-DIP Module, * 查看
LTC3868IGN-1 LTC3868IGN-1 Linear Technology, IC POWER MANAGEMENT, 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G3-28E-156.250000X
D# SIT8209AC-G3-28E-156.250000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 156.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G3-28E-156.250000X)
SIT8209AC-G3-28E-156.250000X
D# 1473-SIT8209AC-G3-28E-156.250000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS