购买 SIT8209AC-G3-25S-212.500000T | SIT8209AC-G3-25S-212.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G3-25S-212.500000T
SIT8209AC-G3-25S-212.500000T
SIT8209AC-G3-25S-212.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G3-25S-212.500000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-G3-25S-212.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G3-25S-212.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G3-25S-212.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G3-25S-212.500000T?
SIT1602BI-71-25S-33.330000G SIT1602BI-71-25S-33.330000G SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
BFC237175123 BFC237175123 Vishay BC Components, CAP FILM 0.012UF 10% 250VDC RAD, Radial, * 查看
1812J0500120KFT 1812J0500120KFT Knowles Syfer, CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808Y0500180FCR 1808Y0500180FCR Knowles Syfer, CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
PIC24FV16KA301-I/SS PIC24FV16KA301-I/SS Microchip Technology, IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RNC50H9650BSRE6 RNC50H9650BSRE6 Vishay Dale, RES 965 OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN50C66R5FRSL RN50C66R5FRSL Vishay Dale, RES 66.5 OHM 1/20W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RUT1608JR560CS RUT1608JR560CS Samsung, RESISTOR 0603 560MOHM 0.125W, -, * 查看
T38433-12-0 T38433-12-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375", -, * 查看
243-06-1-03 243-06-1-03 CNC Tech, CONN IC DIP SOCKET 6POS TIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G3-25S-212.500000T
D# SIT8209AC-G3-25S-212.500000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 212.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G3-25S-212.500000T)
SIT8209AC-G3-25S-212.500000T
D# 1473-SIT8209AC-G3-25S-212.500000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS