购买 SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y | SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y
SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y
SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G3-25S-166.666660Y?
416F24012AKT 416F24012AKT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotOP27GJZ OP27GJZ Analog Devices Inc., IC OPAMP GP 8MHZ TO99-8, TO-99-8 Metal Can, * 查看
RWR81N1960FSBSL RWR81N1960FSBSL Vishay Dale, RES 196 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CFR-12JB-52-3M CFR-12JB-52-3M Yageo, RES 3M OHM 1/6W 5% AXIAL, Axial, * 查看
PDV30-21H-102A PDV30-21H-102A Bourns Inc., POT SLIDE 1K OHM .05W 30MM, -, * 查看
1804790000 1804790000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM, -, * 查看