购买 SIT8209AC-G3-25E-106.250000X | SIT8209AC-G3-25E-106.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G3-25E-106.250000X
SIT8209AC-G3-25E-106.250000X
SIT8209AC-G3-25E-106.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G3-25E-106.250000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-G3-25E-106.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G3-25E-106.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G3-25E-106.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G3-25E-106.250000X?
SIT1602AC-71-18E-24.000000D SIT1602AC-71-18E-24.000000D SiTime, OSC XO 1.8V 24MHZ OE, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210Y5000272GCR 1210Y5000272GCR Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0612ZC105MAT2A 0612ZC105MAT2A AVX Corporation, CAP CER 1UF 10V X7R 0612, 0612 (1632 Metric), * 查看
VRF2933 VRF2933 Microsemi Corporation, MOSFET RF PWR N-CH 50V 300W M177, M177, * 查看
109990071 109990071 Seeed Technology Co., Ltd, LONET MINI GSM/GPRS BREAKOUT, -, * 查看
CMF5535R700DHEA CMF5535R700DHEA Vishay Dale, RES 35.7 OHM 1/2W .5% AXIAL, Axial, * 查看
PM3308-101M PM3308-101M Bourns Inc., FIXED IND 100UH 600MA 800 MOHM, Nonstandard, * 查看
FH35C-31S-0.3SHW(50) FH35C-31S-0.3SHW(50) Hirose Electric Co Ltd, CONN FPC 31POS 0.30MM R/A, -, * 查看
GTS06R-22-23S GTS06R-22-23S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 8POS INLINE SKT, -, * 查看
D38999/20KG16SE-LC D38999/20KG16SE-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT, -, * 查看
hotEL7154CSZ EL7154CSZ Renesas Electronics America, IC MONO PIN DVR HS 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G3-25E-106.250000X
D# SIT8209AC-G3-25E-106.250000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 106.25MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G3-25E-106.250000X)
SIT8209AC-G3-25E-106.250000X
D# 1473-SIT8209AC-G3-25E-106.250000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS