购买 SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y | SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y
SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y
SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G3-18S-166.666660Y?
381LX562M050J042 381LX562M050J042 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
SC35VB160-G SC35VB160-G Comchip Technology, RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB, 5-Square, SCVB, * 查看