购买 SIT8209AC-G3-18E-148.500000T | SIT8209AC-G3-18E-148.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G3-18E-148.500000T
SIT8209AC-G3-18E-148.500000T
SIT8209AC-G3-18E-148.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G3-18E-148.500000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-G3-18E-148.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G3-18E-148.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G3-18E-148.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G3-18E-148.500000T?
1808J1K00100GFR 1808J1K00100GFR Knowles Syfer, CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
1808Y5K00100KCR 1808Y5K00100KCR Knowles Syfer, CAP CER 10PF 5KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
LRE-19-150-R-00-10-A LRE-19-150-R-00-10-A Alliance Sensors Group, ROD ENDS, 6" RANGE, 0-10VDC, AL1, -, * 查看
9T08052A33R0BAHFT 9T08052A33R0BAHFT Yageo, RES SMD 33 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RT0603BRB0712R4L RT0603BRB0712R4L Yageo, RES SMD 12.4 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ERJ-S03F5620V ERJ-S03F5620V Panasonic Electronic Components, RES SMD 562 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
3005P-1-102 3005P-1-102 Bourns Inc., TRIMMER 1K OHM 1W PC PIN, -, * 查看
0436500811 0436500811 Molex, LLC, MICROFIT 3.0 SR RA SMT CLIP 30AU, -, * 查看
FRCIR06CF20-7SF80T39 FRCIR06CF20-7SF80T39 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 8POS STRGHT SKT, -, * 查看
D38999/24MJ90AB D38999/24MJ90AB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G3-18E-148.500000T
D# SIT8209AC-G3-18E-148.500000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 148.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G3-18E-148.500000T)
SIT8209AC-G3-18E-148.500000T
D# 1473-SIT8209AC-G3-18E-148.500000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS