购买 SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y | SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y
SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y
SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y?
hotBTA16-800BWRG BTA16-800BWRG STMicroelectronics, TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB, TO-220-3, * 查看
AD5310BRM-REEL AD5310BRM-REEL Analog Devices Inc., IC DAC 10BIT R-R W/BUFF 8-MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
7203L1PY1ZGE 7203L1PY1ZGE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
AT436E AT436E NKK Switches, CAP ROCKER RECTANGULAR YELLOW, -, * 查看
PRF18BD471RS5RB PRF18BD471RS5RB Murata, THERMISTOR 470 OHM 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
PHP00805H2320BST1 PHP00805H2320BST1 Vishay Thin Film, RES SMD 232 OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
KV0850540000G KV0850540000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HOUSING 8POS 5.08MM, -, * 查看
0395338518 0395338518 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y
D# SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y)
SIT8209AC-G2-33S-133.300000Y
D# 1473-SIT8209AC-G2-33S-133.300000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS