购买 SIT8209AC-G2-33E-166.666666X | SIT8209AC-G2-33E-166.666666X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G2-33E-166.666666X
SIT8209AC-G2-33E-166.666666X
SIT8209AC-G2-33E-166.666666X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G2-33E-166.666666X Packaging
Insepction
SIT8209AC-G2-33E-166.666666X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G2-33E-166.666666X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G2-33E-166.666666X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G2-33E-166.666666X?
C901U509CZNDCAWL20 C901U509CZNDCAWL20 KEMET, CAP CER 5PF 440VAC C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
MALREKA00PB315FN0K MALREKA00PB315FN0K Vishay BC Components, CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
PE-67050NL PE-67050NL Pulse Electronics Power, XFRMR CURR SENSE 35A 5.0MH T/H, -, * 查看
hotW25Q128FVPIQ W25Q128FVPIQ Winbond Electronics, IC FLASH 128MBIT 104MHZ 8WSON, 8-WDFN Exposed Pad, * 查看
ATE2DGPC104 ATE2DGPC104 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
7201L41YZQE2 7201L41YZQE2 C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
CRCW1218274KFKEK CRCW1218274KFKEK Vishay Dale, RES SMD 274K OHM 1% 1W 1218, 1218 (3246 Metric), * 查看
74405020022 74405020022 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 2.5UH 1.25A 170 MOHM, Nonstandard, * 查看