购买 SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y | SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y
SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y
SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y?
SIT9002AI-48H25SK SIT9002AI-48H25SK SiTime, OSC PROG HCSL 2.5V STBY 50PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8209AC-3F-18S-156.257812X SIT8209AC-3F-18S-156.257812X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
SEK220M100ST SEK220M100ST Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, * 查看
S-1135B23-A6T1U S-1135B23-A6T1U SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 300MA HSNT6A, 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad, * 查看
742C043120JP 742C043120JP CTS Resistor Products, RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0606, 0606, Concave, * 查看
RG1005N-5902-B-T1 RG1005N-5902-B-T1 Susumu, RES SMD 59K OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
7-1437012-0 7-1437012-0 TE Connectivity AMP Connectors, BACKSHELL D-SUB METAL, -, * 查看
D38999/20JJ19JN D38999/20JJ19JN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
MS27466T21B41AA MS27466T21B41AA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT, -, * 查看
ABC08DTAT ABC08DTAT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100, -, * 查看
AT25160B-SSPDGV-T AT25160B-SSPDGV-T Microchip Technology, 5MHZ A-TMP 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y
D# SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y)
SIT8209AC-G2-33E-166.600000Y
D# 1473-SIT8209AC-G2-33E-166.600000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS