购买 SIT8209AC-G2-25E-161.132800X | SIT8209AC-G2-25E-161.132800X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G2-25E-161.132800X
SIT8209AC-G2-25E-161.132800X
SIT8209AC-G2-25E-161.132800X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G2-25E-161.132800X Packaging
Insepction
SIT8209AC-G2-25E-161.132800X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G2-25E-161.132800X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G2-25E-161.132800X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G2-25E-161.132800X?
1812J0630473MXT 1812J0630473MXT Knowles Syfer, CAP CER 0.047UF 63V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1206Y0160682JDR 1206Y0160682JDR Knowles Syfer, CAP CER 6800PF 16V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1514210000 1514210000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 18POS 5.08MM, -, * 查看
1924208 1924208 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM, -, * 查看
322-83-141-41-001101 322-83-141-41-001101 Preci-Dip, PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM, -, * 查看