购买 SIT8209AC-G2-18S-133.333330X | SIT8209AC-G2-18S-133.333330X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G2-18S-133.333330X
SIT8209AC-G2-18S-133.333330X
SIT8209AC-G2-18S-133.333330X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G2-18S-133.333330X Packaging
Insepction
SIT8209AC-G2-18S-133.333330X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G2-18S-133.333330X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G2-18S-133.333330X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G2-18S-133.333330X?
SIT1602BI-11-XXS-6.000000G SIT1602BI-11-XXS-6.000000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
SIT1602BC-73-30N-66.666660E SIT1602BC-73-30N-66.666660E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 6, -, * 查看
MCM01-001DD500K-F MCM01-001DD500K-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 50PF 10% 500V SMD, Nonstandard SMD, * 查看
860040875004 860040875004 Wurth Electronics Inc., CAP 82 UF 20% 100 V, Radial, Can, * 查看