购买 SIT8209AC-G2-18E-166.666660X | SIT8209AC-G2-18E-166.666660X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G2-18E-166.666660X
SIT8209AC-G2-18E-166.666660X
SIT8209AC-G2-18E-166.666660X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G2-18E-166.666660X Packaging
Insepction
SIT8209AC-G2-18E-166.666660X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G2-18E-166.666660X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G2-18E-166.666660X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G2-18E-166.666660X?
SIT3808AI-C3-33EH-60.000000T SIT3808AI-C3-33EH-60.000000T SiTime, OSC MEMS VCXO 60.0000MHZ LVCMOS, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AI-31-25E-48.000000X SIT8208AI-31-25E-48.000000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.5V, 4, -, * 查看
C0603C512F5JAC7867 C0603C512F5JAC7867 KEMET, CAP CER 5100PF 50V U2J 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
TCR3DG32,LF TCR3DG32,LF Toshiba Semiconductor and Storage, IC REG LINEAR 300MA 4WCSPE, 4-XFBGA, CSPBGA, * 查看
MY2N AC220/240 (S) MY2N AC220/240 (S) Omron Automation and Safety, RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V, -, * 查看
RNC50J8661FSBSL RNC50J8661FSBSL Vishay Dale, RES 8.66K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
42J400 42J400 Ohmite, RES 400 OHM 2W 5% AXIAL, Axial, * 查看