购买 SIT8209AC-G2-18E-161.132800X | SIT8209AC-G2-18E-161.132800X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G2-18E-161.132800X
SIT8209AC-G2-18E-161.132800X
SIT8209AC-G2-18E-161.132800X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G2-18E-161.132800X Packaging
Insepction
SIT8209AC-G2-18E-161.132800X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G2-18E-161.132800X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G2-18E-161.132800X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G2-18E-161.132800X?
C316C362GAG5TA C316C362GAG5TA KEMET, CAP CER 3600PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
hotBUF04701AIPWR BUF04701AIPWR Texas Instruments, IC AMP BUFF CMOS R-R I/O 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Z8F082ASH020SC Z8F082ASH020SC Zilog, IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
AT630F AT630F NKK Switches, LAMP SUPER BRIGHT GREEN LED, -, * 查看
SQT-107-01-L-D-RA SQT-107-01-L-D-RA Samtec Inc., CONN RCPT 2MM 14POS DL GOLD R/A, -, * 查看
PSL-DCPLX-VL PSL-DCPLX-VL Panduit Corp, CONN RJ45 PLUG LOCK-IN DEVICE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G2-18E-161.132800X
D# SIT8209AC-G2-18E-161.132800X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 161.1328MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G2-18E-161.132800X)
SIT8209AC-G2-18E-161.132800X
D# 1473-SIT8209AC-G2-18E-161.132800XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS