购买 SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y | SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y
SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y
SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y?
1210Y0100122JCT 1210Y0100122JCT Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 10V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C0805C150J1GACTU C0805C150J1GACTU KEMET, CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
M80-5L13442MC M80-5L13442MC Harwin Inc., CONN HDR 2MM R/A PCB 34POS, -, * 查看
CTVS06RF-25-61S CTVS06RF-25-61S Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/20WB5PC-LC D38999/20WB5PC-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MT, -, * 查看
TVPS00RF-25-61SB-LC TVPS00RF-25-61SB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT, -, * 查看
HCC65DETS HCC65DETS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100, -, * 查看
VE-BWV-EW VE-BWV-EW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y
D# SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y)
SIT8209AC-G1-33S-166.600000Y
D# 1473-SIT8209AC-G1-33S-166.600000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS