购买 SIT8209AC-G1-33S-155.520000T | SIT8209AC-G1-33S-155.520000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G1-33S-155.520000T
SIT8209AC-G1-33S-155.520000T
SIT8209AC-G1-33S-155.520000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G1-33S-155.520000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-G1-33S-155.520000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G1-33S-155.520000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G1-33S-155.520000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G1-33S-155.520000T?
SIT1602BC-32-XXN-18.432000X SIT1602BC-32-XXN-18.432000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
SIT8008BC-32-33E-66.660000Y SIT8008BC-32-33E-66.660000Y SiTime, OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
QK006NH4TP QK006NH4TP Littelfuse Inc., TRIAC ALTERNISTOR 1KV 6A TO263, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
74AC573MTR 74AC573MTR STMicroelectronics, IC LATCH OCTAL D-TYPE 20-SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RNC50J2002BPRSL RNC50J2002BPRSL Vishay Dale, RES 20K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
9T04021A1620FBHF3 9T04021A1620FBHF3 Yageo, RES SMD 162 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CRCW0805158KFKTA CRCW0805158KFKTA Vishay Dale, RES SMD 158K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
OSTTY130100 OSTTY130100 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM, -, * 查看
0387344906 0387344906 Molex, LLC, CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.438", -, * 查看
830-10-015-30-001101 830-10-015-30-001101 Preci-Dip, CONN HDR 15POS 2MM SMD, -, * 查看
DF1BZ-18P-2.5DS DF1BZ-18P-2.5DS Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 18POS 2.5MM R/A TIN, -, * 查看
VI-B2K-MW-F3 VI-B2K-MW-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G1-33S-155.520000T
D# SIT8209AC-G1-33S-155.520000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 155.52MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G1-33S-155.520000T)
SIT8209AC-G1-33S-155.520000T
D# 1473-SIT8209AC-G1-33S-155.520000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS