购买 SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y | SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y
SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y
SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G1-28S-156.250000Y?
SIT8208AI-33-18S-6.000000T SIT8208AI-33-18S-6.000000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
JAN1N4957D JAN1N4957D Microsemi Corporation, DIODE ZENER 9.1V 5W AXIAL, E, Axial, * 查看
PP11-59-20.0A-XX-S PP11-59-20.0A-XX-S Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR 20A PUSH-PULL, -, * 查看
RNCF2010BKE13K7 RNCF2010BKE13K7 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 13.7K OHM 0.1% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
3208733 3208733 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 10POS STR 6.1MM, -, * 查看