| 零件编号 | SIT8209AC-G1-28S-133.330000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AC-G1-28S-133.330000Y D# SIT8209AC-G1-28S-133.330000Y |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 133.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G1-28S-133.330000Y) |
SIT8209AC-G1-28S-133.330000Y D# 1473-SIT8209AC-G1-28S-133.330000YTR-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS |