购买 SIT8209AC-G1-25S-166.666000X | SIT8209AC-G1-25S-166.666000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G1-25S-166.666000X
SIT8209AC-G1-25S-166.666000X
SIT8209AC-G1-25S-166.666000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G1-25S-166.666000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-G1-25S-166.666000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G1-25S-166.666000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G1-25S-166.666000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G1-25S-166.666000X?
SIT1602BI-31-XXE-4.096000Y SIT1602BI-31-XXE-4.096000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
hotIRFR3103 IRFR3103 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 400V 1.7A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
LT3010MPMS8E#PBF LT3010MPMS8E#PBF Linear Technology, IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, * 查看
4306R-101-333 4306R-101-333 Bourns Inc., RES ARRAY 5 RES 33K OHM 6SIP, 6-SIP, * 查看
hotHK160856NJ-T HK160856NJ-T Taiyo Yuden, FIXED IND 56NH 300MA 750 MOHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
811-S1-005-30-015191 811-S1-005-30-015191 Preci-Dip, CONN SPRING LOAD 5POS SNGL SMD, -, * 查看
M83723/74W22199 M83723/74W22199 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
VI-J1K-CW-F3 VI-J1K-CW-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W, Half Brick, * 查看
V375C3V3C75BS2 V375C3V3C75BS2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-G1-25S-166.666000X
D# SIT8209AC-G1-25S-166.666000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-G1-25S-166.666000X)
SIT8209AC-G1-25S-166.666000X
D# 1473-SIT8209AC-G1-25S-166.666000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS