购买 SIT8209AC-G1-25E-133.330000T | SIT8209AC-G1-25E-133.330000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-G1-25E-133.330000T
SIT8209AC-G1-25E-133.330000T
SIT8209AC-G1-25E-133.330000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-G1-25E-133.330000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-G1-25E-133.330000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-G1-25E-133.330000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-G1-25E-133.330000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-G1-25E-133.330000T?
08051A2R7BAT2A 08051A2R7BAT2A AVX Corporation, CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
BC817-40,215 BC817-40,215 Nexperia USA Inc., TRANS NPN 45V 0.5A SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
CMF5033R200DHR6 CMF5033R200DHR6 Vishay Dale, RES 33.2 OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
WW1FT130R WW1FT130R Stackpole Electronics Inc., RES 130 OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
0395177517 0395177517 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 17POS 3.81MM, -, * 查看