购买 SIT8209AC-8F-33E-212.500000X | SIT8209AC-8F-33E-212.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-8F-33E-212.500000X
SIT8209AC-8F-33E-212.500000X
SIT8209AC-8F-33E-212.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-8F-33E-212.500000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-8F-33E-212.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-8F-33E-212.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-8F-33E-212.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-8F-33E-212.500000X?
SIT1602BC-23-25E-75.000000D SIT1602BC-23-25E-75.000000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7, -, * 查看
1808Y2K00180JCT 1808Y2K00180JCT Knowles Syfer, CAP CER 18PF 2KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
CGJ2B2X7R1E152K050BA CGJ2B2X7R1E152K050BA TDK Corporation, CAP CER 1500PF 25V X7R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
C0402C0G1C150K020BC C0402C0G1C150K020BC TDK Corporation, CAP CER 15PF 16V C0G 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
hotMAX732CWE+ MAX732CWE+ Maxim Integrated, IC REG BOOST 12V 0.2A 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
SN74AS808BNG4 SN74AS808BNG4 Texas Instruments, IC GATE AND 6CH 2-INP 20-DIP, 20-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
PTN1206E6490BST1 PTN1206E6490BST1 Vishay Thin Film, RES SMD 649 OHM 0.1% 0.4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RC0603J2R0CS RC0603J2R0CS Samsung, RESISTOR 0201 2OHM 0.05W 1/2, -, * 查看
132266 132266 Amphenol RF Division, CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-8F-33E-212.500000X
D# SIT8209AC-8F-33E-212.500000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 212.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-8F-33E-212.500000X)