购买 SIT8209AC-8F-28E-166.666600X | SIT8209AC-8F-28E-166.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-8F-28E-166.666600X
SIT8209AC-8F-28E-166.666600X
SIT8209AC-8F-28E-166.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-8F-28E-166.666600X Packaging
Insepction
SIT8209AC-8F-28E-166.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-8F-28E-166.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-8F-28E-166.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-8F-28E-166.666600X?
MKP385162250JI02W0 MKP385162250JI02W0 Vishay BC Components, CAP FILM 620PF 5% 2.5KVDC RADIAL, Radial, * 查看
BCX53-16,146 BCX53-16,146 Nexperia USA Inc., TRANS PNP 80V 1A SOT89, TO-243AA, * 查看
hotZXT13N15DE6TA ZXT13N15DE6TA Diodes Incorporated, TRANS NPN 15V 5A SOT23-6, SOT-23-6, * 查看
RLR07C4640FSRE6 RLR07C4640FSRE6 Vishay Dale, RES 464 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-PA3F66R5V ERJ-PA3F66R5V Panasonic Electronic Components, RES SMD 66.5 OHM 1% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
EN3C3MX EN3C3MX Switchcraft Inc., CONN PLUG 3POS MALE CORD #20, -, * 查看
TVS07RK-15-15HN-LC TVS07RK-15-15HN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 15POS PNL MT, -, * 查看
VE-JNW-MZ-S VE-JNW-MZ-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W, Half Brick, * 查看
hotICL3221EIAZ-T ICL3221EIAZ-T Renesas Electronics America, IC TXRX SGL RS232 3-5.5V 16SSOP, 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-8F-28E-166.666600X
D# SIT8209AC-8F-28E-166.666600X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-8F-28E-166.666600X)