购买 SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y | SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y
SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y
SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y?
CSX-750FHB18432000T CSX-750FHB18432000T Citizen Finedevice Co Ltd, OSC XO 18.432MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
S-8205BAF-TCT1U S-8205BAF-TCT1U SII Semiconductor Corporation, IC BATT PROTECTION, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
hotTRS222CN TRS222CN Texas Instruments, IC DVR/RCVR RS232 ESD 18DIP, 18-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
MPLAD18KP11CAE3 MPLAD18KP11CAE3 Microsemi Corporation, TVS DIODE 18.2VC 989A PLAD, Nonstandard SMD, * 查看
RNR50H1302BRR36 RNR50H1302BRR36 Vishay Dale, RES 13K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
AA0805FR-0710R7L AA0805FR-0710R7L Yageo, RES SMD 10.7 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1765852 1765852 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM, -, * 查看
1352110000 1352110000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 5.08MM, -, * 查看
801-83-034-30-001101 801-83-034-30-001101 Preci-Dip, PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM, -, * 查看
929710-10-21 929710-10-21 3M, CONN HEADER .100 DUAL STR 42POS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y
D# SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 212.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-8F-18S-212.500000Y)