购买 SIT8209AC-8F-18E-133.333300T | SIT8209AC-8F-18E-133.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-8F-18E-133.333300T
SIT8209AC-8F-18E-133.333300T
SIT8209AC-8F-18E-133.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-8F-18E-133.333300T Packaging
Insepction
SIT8209AC-8F-18E-133.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-8F-18E-133.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-8F-18E-133.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-8F-18E-133.333300T?
416F32033AST 416F32033AST CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
WKO331MCPCF0KR WKO331MCPCF0KR Vishay BC Components, CAP CER 330PF 440VAC Y5T RADIAL, Radial, Disc, * 查看
hotMM74HC86MTCX MM74HC86MTCX Fairchild/ON Semiconductor, IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
9T04021A4220BAHF3 9T04021A4220BAHF3 Yageo, RES SMD 422 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1980380000 1980380000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 7.62MM, -, * 查看
1-794430-1 1-794430-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 20POS VERT PCB TIN, -, * 查看