购买 SIT8209AC-83-28E-98.304000X | SIT8209AC-83-28E-98.304000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-83-28E-98.304000X
SIT8209AC-83-28E-98.304000X
SIT8209AC-83-28E-98.304000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 9
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-83-28E-98.304000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-83-28E-98.304000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-83-28E-98.304000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-83-28E-98.304000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-83-28E-98.304000X?
AQ147A330JAJWE AQ147A330JAJWE AVX Corporation, CAP CER 33PF 500V 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
1N4152_T50A 1N4152_T50A Fairchild/ON Semiconductor, DIODE GEN PURP 40V 200MA DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看