购买 SIT8209AC-83-28E-166.600000T | SIT8209AC-83-28E-166.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-83-28E-166.600000T
SIT8209AC-83-28E-166.600000T
SIT8209AC-83-28E-166.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-83-28E-166.600000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-83-28E-166.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-83-28E-166.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-83-28E-166.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-83-28E-166.600000T?
381LX561M350A052 381LX561M350A052 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
PQ09DZ51J00H PQ09DZ51J00H Sharp Microelectronics, IC REG LINEAR 9V 500MA SC63, TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab), * 查看
RN60C1333FRE6 RN60C1333FRE6 Vishay Dale, RES 133K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ESQT-117-03-M-D-390 ESQT-117-03-M-D-390 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
MS3102E36-11S MS3102E36-11S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 48POS BOX MNT W/SCKT, -, * 查看
D38999/26FB98SC D38999/26FB98SC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
TV06RL-25-35S-LC TV06RL-25-35S-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 128POS INLIN, -, * 查看
EBA31DCWS EBA31DCWS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.125, -, * 查看
V300B48M250BG3 V300B48M250BG3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-83-28E-166.600000T
D# SIT8209AC-83-28E-166.600000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-28E-166.600000T)
SIT8209AC-83-28E-166.600000T
D# 1473-SIT8209AC-83-28E-166.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS