购买 SIT8209AC-83-28E-156.253906X | SIT8209AC-83-28E-156.253906X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-83-28E-156.253906X
SIT8209AC-83-28E-156.253906X
SIT8209AC-83-28E-156.253906X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-83-28E-156.253906X Packaging
Insepction
SIT8209AC-83-28E-156.253906X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-83-28E-156.253906X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-83-28E-156.253906X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-83-28E-156.253906X?
1SMA5934 M2G 1SMA5934 M2G Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 24V, 1500MW, 5%, D, DO-214AC, SMA, * 查看
TZMB47-GS18 TZMB47-GS18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 47V 500MW SOD80, DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, * 查看
768161103GPTR13 768161103GPTR13 CTS Resistor Products, RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC, 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), * 查看
MCR18EZPF1693 MCR18EZPF1693 Rohm Semiconductor, RES SMD 169K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ELL-SFG4R7NA ELL-SFG4R7NA Panasonic Electronic Components, FIXED IND 4.7UH 1.1A 130 MOHM, Nonstandard, * 查看
PA4306.105NLT PA4306.105NLT Pulse Electronics Power, FIXED IND 1MH 220MA 14.95 OHM, Nonstandard, * 查看
940-99-044-17-400000 940-99-044-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SOCKET PLCC 44POS TIN-LEAD, -, * 查看
0740990607 0740990607 Molex, LLC, SL VERT SMT HDR TIN 7CKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-83-28E-156.253906X
D# SIT8209AC-83-28E-156.253906X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 156.253906MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-28E-156.253906X)